Section
Drop element here

Yhteystiedot

Ota yhteyttä ja kysy lisää! Vastaamme mielellämme mieltäsi askarruttaviin kysymyksiin.

Voit myös jättää yhteydenottopyynnön niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.

Ruosilankuja 6, 00390, Helsinki 

     Jätä tarjouspyyntö     Soita asiakaspalveluun       Lähetä sähköpostia
Ilmalämpöpumpun huolto - Hesatek Oy

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu ja huolto

Ma-Pe klo 8-15

09 4289 1192

myynti@hesatek.fi

niko2.png__PID:0e327bb4-3647-416e-8d03-0cc19f344f8e

Niko Stenbäck

Yritys ja kuluttajamyynti

050 369 8336

niko.stenback@hesatek.fi

mikko.jpg__PID:c55a0319-27c1-4d0e-b27b-b43647716e8d

Mikko Peltola

Yritys ja kuluttajamyynti. Latausasemat, lämpöpumput.

0400 422 027

mikko.peltola@hesatek.fi

Juha Hyyrynen

Myynti, ilmalämpöpumput

050 553 5664

juha.hyyrynen@hesatek.fi

Ilkka Sorsa

Myynti, ilmalämpöpumput

050 314 1668

ilkka.sorsa@hesatek.fi

Henri Hennilä

Myynti, latausasemat

040 747 360

henri.hennila@maxei.fi

Jani Karvonen

Hallinto ja markkinointi

050 505 6977

jani.karvonen@hesatek.fi

Matti Ruottinen

Myynti, ilmalämpöpumput

050 306 8460

matti.ruottinen@hesatek.fi

Yhteydenottolomake